20.2 C
Brno
Středa, 24 července, 2024

Jak se vypořádat s otoky obličeje? 

Ranní otoky obličeje mohou mít různé příčiny. Kosmetologové a...

Syndrom dráždivého tračníku jako ženská populační nemoc?

Z celkového počtu populace trpící obtížemi provázející syndrom dráždivého tračníku,...

V Nosenu si můžete koupit oblečení známých osobností, přispějete na dobrou věc

Z nákupů oblečení můžete mít nejen radost pro samotný...

Kojit na veřejnosti lze, pokud máte vhodné oblečení

Matky malých dětí, kojící ženy, ten problém řeší neustále....

V Nosenu si můžete koupit oblečení známých osobností, přispějete na dobrou věc

Z nákupů oblečení můžete mít nejen radost pro samotný kousek, který si pořídíte, ale také dobrý pocit z pomoci. O tento úkol se už v úterý 29. května pokusí bratislavský second hand Nosene, který několik let spojuje stylové nákupy a pomoc.

Činí tak prostřednictvím akce Celodenní dobré nakupování, v jehož rámci známé osobnosti věnují oblečení ze svého šatníku na dobrou věc. Tentokrát se do ní zapojili ambasadoři projektu Avon za zdravá prsa – Beáta Dubasová, Alena Heribanová, Květa Horváthová, Roman Juraško či Peter Altof alias Expl0ited.

„Společná myšlenka pomáhat ženám, které se ocitly v nepříznivé životní situaci, byla základním pilířem spolupráce společnosti Avon a Nosene. Máme radost a děkujeme, že společné hodnoty pomoci vyznávají i naši dlouholetí ambasadoři, kteří se rozhodli tento projekt podpořit a už nyní víme, že květnový charitativní event je jen prvním z mnoha společných iniciativ, které připravujeme,“ uvedla v tiskové zprávě Jana Pohorelská, PR specialistka společnosti Avon.

Darovali různorodé oblečení
Zájemci si budou moci od rána 10:00 do večera 19:00 vybírat jedinečné kousky různých značek, jako například Zara, H&M, Mango, ale také Alexander Wang, Rag and Bone či Isabel Marant.

„Těším se, že osobnosti věnovaly čas vytřídění šatníků a zapojily se do podpory dobré věci, kterou je pomoc týraným ženám a ženám trpícím třetím nejčastěji se vyskytujícím onemocněním – rakovinou prsu. Je důležité upozorňovat na tato témata a vzájemně si pomáhat,“ řekla spolumajitelka a manažerka second handu Nosene, Katka Hutyrová.

Jak informovali organizátoři, Alena Heribanová na tuto příležitost darovala zlatý top od renomované stylistky Zuzany Kanisové, Květa Horváthová rafinovaný top od módní návrhářky Veroniky Hložníkové či elegantní večerní šaty a Beáta Dubasová zase šaty, ve kterých nejedenkrát zpívala na vystoupeních.

„Zaujala mě výborná myšlenka – dát druhou šanci šatům a zároveň tím pomáhat a podpořit dobrou věc výtěžkům pro občanská sdružení. Je mi to sympatické i blízké. Právě proto jsem se do toho ráda zapojila,“ vysvětlila zpěvačka.

Přidává se i Květa Horváthová: „Ve svém životě nezapomínám na ty, kteří potřebují pomoci. Věřím, že prodejem těchto kousků z mého šatníku přispěji alespoň troškou na pomoc týraným ženám a ženám bojujícím s rakovinou,“ řekla.

Kromě toho, že dává oblečení druhou šanci, se second hand Nosene i obecně zabývá pomocí týraným ženám. Nejen během Celodenního dobrého nakupování, ale neustále podporuje patnácti procenty z každého nákupu sdružení pomáhající právě ženám, které to v životě nemají lehké.